Журнал Мама Инфо (Mama Info) > Новости > День Великобританії в Україні

День Великобританії в Україні

18 травня у SKYBAR, “ARENACITY"  відбулось  дитяче свято День Великобританії в Українівід  міжнародної мережі навчальних центрів  «Хелен Дорон Рання Англійська» та мережі «ReleaseDanceComplex»

Захід проходив за підтримки Державної Служби Молоді та Спорту України в рамках Національної соціальної кампанії до Євро-2012 "Давай разом!"

Організаторам вдалось відтворити атмосферу справжнього Королівства показати традиції та культуру цієї країни. Свято розпочалось з привітання ведучих на двох мовах, які запросили усіх діточок сідати до чарівного автобуса та відправитися в подорож до Англії.

Подорож виявилась дуже захоплюючою та насиченою: майстер-клас з LEGO, наукові експерименти, майстер-клас з ліплення, анімаційне шоу, фокуси, аквагрим, презентація спектаклю від учнів школи «ХеленДорон Рання Англійська»; музичний номер від «БродвейKids», популярні танці Британії від «ReleaseDanceComplex, показ одягу від Maminshop та звісно смачні сандвічі та тістечка.

HelenDoron – автор методики, засновник мережі «ХеленДорон Рання Англійська» вперше відвідала Україну. Пані Хеленбрала активну участь у святі, і особисто проводила цікаві конкурси для дітей, і навіть спеціальний конкурс для журналістів.

Заступник Голови Державної Служби Молоді та Спорту України, пан Глущенко Сергій Вікторович прибув на свято із величезним букетом квітів, який подарував пані ХеленДорон. Пан Глущенко вільно спілкувався англійською мовою та наголосив як важливо для сучасної людини володіти іноземними мовами. Зараз,  напередодні Євро-2012, ми особливовідчуваємо цю потребу, тому цілком доречно, що в рамках Національної соціальної кампанії до Євро-2012 "Давай разом! " ми підтримали День Великобританії в Україні.

ХеленДорон розповіла, що в основі методики лежить принцип вивчення англійської мови як рідної, нашим найменшим учням всього  три  місяці — всі заняття проводяться виключно англійською мовою  в ігровій формі, дуже багато пісень, віршів. “Я розробляла цю методику передусім, як мама, з великою любов’ю до дітей”.

ХеленДорон Рання Англійська — міжнародна мережа шкіл англійської мови для дітейвіком від 3-х місяців до 17 років, які працюють за авторською методикою, розробленою відомим лінгвістом ХеленДорон. В основі цієї методики лежить принцип вивчення англійської мови як рідної. В Українi працюютьз 2004 року -  на даному етапі це -  40 навчальних центрів в 16 містах України.

Міжнародна мережа «ReleaseDanceComplex» заснована 2007 році. «ReleaseDanceComplex» на сьогоднішній день – це 10 шкіл, всі стилі танцю, 200 хореографів, професіонали світового рівня — Влад Яма, Діма Коляденко, Тетяна Денисова, ФрансискоГомес.

Поделиться статьей


Читайте также:

Напишите свой комментарий:

Необходимо войти, чтобы писать комментарии.

Рецепты

влажность:

давление:

ветер:


Какую воду Вы пьете?


Фотоконкурсы

Конкурс советов на Пасху Конкурс История беременности Фотоконкурс Детская улыбка