Журнал Мама Инфо (Mama Info) > Новости > События > ВІН МЕНІ ПОРТІБЕН БІЛЬШ, НІЖ ГАМАНЕЦЬ

ВІН МЕНІ ПОРТІБЕН БІЛЬШ, НІЖ ГАМАНЕЦЬ

26 листопада 2011 року о 12:00 у торгівельно-розважальному центрі «КАРАВАН Megastore» (вул.Лугова 12) в рамках загальноукраїнської акції відбудеться конкурс дитячого малюнка на тему «Папа, ти мені потрібен». Окрім Києва, ця акція проходитиме в Рівному, Ковелі, Дніпропетровську, Дзержинську, Чернігові та Кіровограді.

Організаторами конкурсу виступили Молодіжна організація «Агапе» та Міжнародна Асоціація сприяння розвитку національного лідерства.

Мета даної акції:

1. Сприяти формуванню та глибшому усвідомленню відповідального батьківства. Привернути увагу батьків до важливості участі батька у житті своєї дитини, до сімейних цінностей через дитячу творчість, адже саме в дитинстві формується модель поведінки, закладається подальше світосприйняття та цінності людини, її ставлення до оточуючих.

2. Здійснити збір підписів у підтримку Декларації захисту сімейних цінностей.

3. Використати найкращі малюнки у розробці соціальної реклами.

У конкурсі візьмуть участь 80 обдарованих дітей віком від 10 до 15 років з художніх шкіл і центрів дитячої творчості м. Києва.

Серед запрошених гостей акції представники Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА, народна артистка України, співачка Ірина Шинкарук,  заслужений діяч мистецтв України, скульптор, Олег Пінчук, заслужений художник України Сергій Поярков, продюсер заслуженої артистки Камалії  Інна Сітнікова-Шмаренкова, та багато інших.

Поделиться статьей


Читайте также:

Напишите свой комментарий:

Необходимо войти, чтобы писать комментарии.

Рецепты

влажность:

давление:

ветер:


Какую воду Вы пьете?


Фотоконкурсы

Конкурс советов на Пасху Конкурс История беременности Фотоконкурс Детская улыбка