Журнал Мама Инфо (Mama Info) > Привітання > Привітання з Новим роком > Привітання на Новий рік 2017 в прозі

Привітання на Новий рік 2017 в прозі

Привітання на Новий рік 2017 в прозі

Привітання з новим 2017 роком Півня у прозі стануть у нагоді на корпоративних вечірках та сімейних посиденьках. Адже кожна піднята чарка обов'язково має супроводжуватися привітальнім тостом. Чим більше встигнете промовити гарних слів, тим більше справдиться побажань у наступному році. Пише mamainfo.com.ua

Вітання на Новий Рік Півня також будуть корисними для електронних листівок, які ви будете надсилати своїм партнерам та клієнтам. Підберіть для них найкращі короткі смс привітання на Новий 2017 рік.

Красиві привітання з Новим роком 2017 ви знайдете на нашому порталі. Будь-яке з них стане гарним подарунком для свого одержувача.

Оригінальні привітання на Новий рік 2017 в прозі

***

До настання Нового 2017 року залишилося зовсім мало часу. Тому я хочу побажати вам залишити всі образи та непорозуміння у минулому та з настанням 1 січня розпочати новий період у житті. Хай він буде кращим за попередні у всіх сенсах. Вірте у хороше і воно завжди буде поряд!

Читайте також: Привітання з Новим роком 2017 Півня у віршах

***

Хай ваш особистий рік Півня буде таким же яскравим та багатим на кольори, як і сам птах. Зустрічайте кожний ранок із натхненням і посмішкою на вустах. Хай щастя у ваших очах з’являється із першими півнями та не згасає, навіть під час сну!

***

Хай у наступному році в твоєму житті буде 2017 радісних хвилин і жодної секунди печалі. Дивися з вірою у майбутнє і хай воно буде таким, яким ти собі уявляєш!

***

У рік Півника я тобі бажаю розкрити свій талант та вразити світ новими ідеями! Будь яскравою та самодостатньою! Занадто не розпушуй хвіст, але і не приховую своєї харизматичної та талановитої душі!

***

Вітаю тебе з Новим роком! Бажаю тобі у житті віднайти свого золотого півня, який принесе достаток у твоє життя! Не марнуй часу та крокуй уперед, відкриваючи нові успішні горизонти!

***

Давайте проведемо рік Мавпи із радістю, залишаючи у ньому всі непорозуміння та незгоди. Та зустрінемо рік Півня із належною помпезністю, на яку заслуговує цей царський птах! Мира нам усім та радості у буденному житті!

***

Коротке смс привітання

Хай наступний рік буде здоровішим, щасливішим, вдалішим, добрішим, цікавішим, неординарнішим, прекраснішим, ідеальнішим… Просто найкращим!

***

На Новий рік трапляються різні чудеса. То ж я тобі бажаю, щоб одне диво обов’язково трапилося і в твоєму житті! Хай збудеться твоя найзаповітніша мрія, що поверне твоє життя зовсім у інший щасливіший бік!

***

Хай в 2017 році на твоєму шляху з’явиться лише один Півень, той що буде володарювати наступні 12 місяців. Хай цей строкатий птах закриє своїм крилом твоє життя від усіх негод та принесе в нього лише яскраві позитивні події!

***

В наступному році бажаю тобі перейняти уся найкращі якості строкатого Півня. Будь статною та впевненою у собі, в міру яскравою та гордою. Вмій повести за собою та не бійся змін та нових умов життя. Радій кожній миті!

Поделиться статьей


Читайте также:

Напишите свой комментарий:

Необходимо войти, чтобы писать комментарии.

Рецепты

влажность:

давление:

ветер:


Какую воду Вы пьете?


Фотоконкурсы

Конкурс советов на Пасху Конкурс История беременности Фотоконкурс Детская улыбка